Dom

Shanghai Theo International Trading Co., Ltd

profil firmy

Założona w 2006 r. Shanghai THEO International Trading Co., Ltd., niezależna spółka zależna pod firmą AOZHOU w Szanghaju, zawsze bierze na siebie obowiązek pomagania klientom w rozwijaniu ich kultury korporacyjnej; i traktuje to jako swoją wieczną misję „Aby zadowolić klientów”.

THEO International Trading Association jest kompleksowym dostawcą artykułów piśmiennych, który integruje kreatywną wartość i zalety usług, promuje modny styl życia artykułów piśmiennych i zapewnia rozwiązania dla scen edukacyjnych i roboczych. Zawsze przestrzega zasady pierwszeństwa dla klienta, chce dostarczać produkty dobrej jakości dla każdego partnera, a także dąży do zapewnienia najlepszych usług przed i po sprzedaży dla aplikacji biurowych ze wszystkich stron.

Nasze produkty to: zeszyty, pamiętniki, agendy biznesowe, planiści, portfele, organizery do notebooków, etui na karty i inne wyroby skórzane, różne etui na dokumenty i teczki na dokumenty wykonane z PP oraz wszelkiego rodzaju wyroby papierowe, takie jak kartki okolicznościowe, kartki świąteczne, torby do pakowania itp.

Ponadto firma zajmuje się również sprzedażą markowych produktów Grupy AOZHOU, obejmujących artykuły biurowe dla studentów, artykuły biurowe, artykuły dziecięce oraz świadczenie usług projektowania, badań i rozwoju oraz sprzedaży różnych produktów biurowych związanych z kulturą.

Zgodnie z filozofią biznesową „uczciwości, innowacji i korzyści dla wszystkich”, THEO International Trading Co., Ltd. stosuje metodę zarządzania sprzedażą polegającą na „promowaniu aplikacji w obiegu i tworzeniu wartości za pomocą usług”.

Przestrzega: „personelu, jednego serca i jednego umysłu, pracowitego i oddanego”.

Przestrzeganie trybu czterech wygranych: „klient, partner, personel, społeczeństwo”.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
13 lat pracuje w branży drukowania materiałów biurowych i papieru w fabryce z certyfikatem FSC. Asortyment produktów: notebooki, planery, notes, kalendarz biurkowy itp

Shanghai Theo International Trading Co., Ltd
Shanghai Theo International Trading Co., Ltd
Shanghai Theo International Trading Co., Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Dziennik Aozhou

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

QC no.: 5

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shanghai Theo International Trading Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shanghai Theo International Trading Co., Ltd Certyfikaty